wtorek, 7 listopada 2017

Zapowiedziało się 2-ch a „najechało” 6-ciu?Z rekonesansem „lustracyjnym”, w mojej ocenie niezasadnym, „nawiedził” mieszkańców pewien włodarz ze swą świtą.
Zapowiedziało się 2-ch  a „zwaliło” się mieszkańcowi do domu 6-ciu  urzędników.
Pierwsza po „naczelnym”w tej gminie, sekretarz w piśmie swym informuje, że wizytowały 4-ry osoby – już sama nie wiem, czy ta pani cokolwiek wie w profesjonalnej jakości?  Pisma urzędowe błędów nie powinny zawierać, a tu niestety , nieścisłości wiele.
Czy to można nazwać – kłamstwem, czy pomyłką?  Jak to uzasadnić ?

Co ten „najazd” miało dać?

Pani sekretarz jak to już w jej zwyczaj weszło nie odpowiada na pytania w sposób wyczerpujący i niestety milczy, nie odpowiada na inne zadane pytania.

Czy ten  „najazd” miał pokazać , że ośrodek dziennego pobytu dla osób niepełnosprawnych to niepotrzebna inwestycja.
Jestem przekonana,  że nie zadał pan włodarz tego ważnego pytania, jak również nie wytłumaczył czym ten ośrodek miałby być i co znaczyć dla osób chorych i niepełnosprawnych. 
Jak powstanie tego  ośrodka pomoże i ułatwi życie osobom niepełnosprawnym i ich rodzinom. Tym bardziej że gmina i burmistrz "łaski" nie robią. Prawo jest po stronie osób chorych i niepełnosprawnych. Nie tylko przepisy to regulują - to nasz/wasz obowiązek - POMAGAĆ - nie szkodzić!
Ośrodek powinie powstać - mieszkańcy poparli ten pomysł dając swe podpisy na listę poparcia dla tej inicjatywy.

Czy burmistrzu zlekceważysz nasz głos?

Ważne!
O tym dlaczego nagle, w ciągu zaledwie niespełna 2-ch miesięcy zmalała się liczba osób niepełnosprawnych w naszej gminie, które by korzystały z dobrodziejstwa tej placówki - opiszemy w późniejszym terminie. 
Napiszemy też które osoby wraz z burmistrzem „nawiedziły” osoby niepełnosprawne, a państwo ocenicie czy zasadnie się „wprosiły”.
Dlaczego Radni i Sołtys z Brodów popierają zwiększenie okresu najmu "starej szkoły"(z 1 roku na 3 lata). Jest to niestety w kolizji w zagospodarowaniu tego budynku. Brak w tym konsekwencji, gdyż przekazano 30 tys na przeprojektowanie tego budynku-głosowali dla tego pomysłu tez Ci panowie dwaj. Potem wstrzymano realizację tego przeprojektowania na wniosek radnych z Brodów, a teraz taka niespodzianka?
Co się Wam zmieniło? Przypomnieć należy że ta szkoła miała być przeznaczona na ośrodek dziennego pobytu dla osób niepełnosprawnych.
CDN

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz