czwartek, 21 grudnia 2017

DZIĘKUJĘ !

Drodzy przyjaciele – będąc przez blisko miesiąc pacjentką Szpitala Powiatowego w Wadowicach pragnę przekazać Wam moje spostrzeżenia. 
Uważam, że należy oddać sprawiedliwość faktom i przestać wierzyć plotkom.
Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że personel szpitala w Wadowicach  – chirurgii ogólnej doktora Zygmunta Łabudzińskiego uratował mi życie. Było ciężko, ale obserwując pracę zarówno lekarzy jak i pań pielęgniarek stwierdzić muszę że dokonali cudu.
Lekarze, pielęgniarki i panie salowe – pełen profesjonalizm z ogromną dozą współczucia. Uśmiech i słowa wsparcia to równie ważne jak lekarstwa. Siostry z życzliwym uśmiechem dla każdego pacjenta wykonywały swoją pracę, choć jak wiemy to praca bardzo ciężka, ale czy wdzięczna?
Jestem bardzo trudnym pacjentem, prawie jak każdy chory - tu nie było żadnych grymasów sióstr tylko pomoc, o każdej godzinie – bez znaczenia czy dzień czy noc.
Jestem wdzięczna za Wasze zaangażowanie, ciepło i troskę.
To nie jest tylko moje zdanie – przez ten czas jaki spędziłam w szpitalu poznałam wielu pacjentów z terenu naszego powiatu i nie usłyszałam złego słowa na ten oddział.

Szczególne podziękowania i wdzięczność kieruję dla Pana doktora Jacka Pławeckiego za zaangażowanie i monitorowanie procesu leczenia.

Wyrazy wdzięczności dla zespołu pracującego w dniu 16.11.2017roku na SOR w Wadowicach, oraz dla pana doktora i pani pielęgniarki z dyżuru w ośrodku SP ZOZ Kalwaria – to tu właśnie prawidłowo rozpoznano, zdiagnozowano i szybo interweniowano.
To te minuty i decyzje "ważyły" o moim losie.

DZIĘKUJĘ!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz